מיקום מטפל ברשפון ובתל אביב

טיפול בילדים והדרכת הורים

"טיפול זה כיף, זה 50 דקות של כיף" אמר לי מטופל בן 11 לאחר מספר חודשים של היכרות. עבור ילד מפגש עם פסיכולוג הוא לעיתים אכן כיף- זהו מקום של משחק, יצירה ואפשרות לביטוי. לאחרים זהו מקום מאתגר וקשה. בכל מקרה, בראייתי זהו מקום של עבודה, מאמץ ועשייה. דרך המשחק, הציור והשיחה באים במגע עם קשייו של הילד במטרה להכירם ולרכוש כלים ויכולות התמודדות טובות יותר.

מהו הוא בעצם טיפול פסיכולוגי בילדים?

טיפול פסיכולוגי בילד הוא למעשה היכרות והתערבות במשפחה ולכן, תהליך זה אינו שלם ללא התגייסות ועבודה משותפת של ההורים. בעבודה עם ההורים ישנה תנועה בין אלמנטים של תפקוד ורכישת כלים להתמודדות עם קשייו ומצוקתו של הילד, ובין רבדים רגשיים ובין אישיים בקשר של כל הורה עם ילדו. טיפול בילד הוא מקום בו הילד המטופל מוזמן לבטא ולהכיר חלקים מתהווים באישיותו. זוהי היא הזדמנות לחוויה אחרת מהסביבה היומיומית של הילד ובכך לאפשר לו מרחב חיצוני ופנימי להתמודדות יעילה יותר עם קשייו. 
 
  • חברי "כללית מושלם" זכאים להחזרים בעבור טיפול בילדים. ילדים המבוטחים ב"כללית מושלם" זכאים להחזר של כ-110 ש"ח למפגש, ובתנאי שהם בעלי וותק של 6 חודשי חברות בתוכנית. ההחזר הוא עבור 30 טיפולים בשנה קלנדרית. בנוסף, נדרשת הפנייה מרופא מומחה (רופא משפחה). ניתן לבדוק את התנאים באתר כללית
צור קשר
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני
Call
Mail