מיקום מטפל ברשפון ובתל אביב

פסיכולוג רעננה

קשיים רגשיים או נפשיים (פסיכולוגים) מתעוררים בשלבים שונים במהלך החיים והם חלק מגדילה והתפתחות בכל שלב. הטיפול הפסיכולוגי הפך יותר ויותר כחלק מאורך החיים המערבי וזאת בעקבות השינוי במבנה המשפחה, שעות העבודה הארוכות, המדיה התקשורתית שהתפתחה ועוד סיבות שונות. כיום אנשים מוצאים בטיפול פסיכולוגי (פסיכותרפיה) מקום בו יכולו להתלבט על הקריירה שלהם, על יצירת קשר זוגי, מקום לחוויה מתקנת בקשר בין אישי ועוד.

הסיוע שניתן לקבל אצל פסיכולוג רעננה

אנשים עשויים לסבול מקשיים שונים שנוצרו עקב חוויות מקודמות, דפוסי קשר שסיגלו לעצמם וכד'. למשל, הפנייה לאכילה במצבי סטרס, עשויה פעמים רבות להיות קשורה במושג "אכילה רגשית", כזאת שמרגיעה ומנחמת. בטיפול פסיכולוגי ניתן לעבד מקומות אלו ולמצוא דרכים אדפטיביות יותר להתמודד עם סטרס. זוהי רק דוגמא אחת מני רבות, על הקשר בין גוף לנפש, בין התנהגות וחיי הנפש שלנו. הדפוסים ההתנהגותיים שלנו פעמים רבות מקורם בחלקים לא מודעים או מודעים למחצה, ובטיפול פסיכולוגי ישנה הזדמנות לחשוף חלקים אלו ולהשתחרר מדפוסים לא רצויים.

כיצד יודעים שיש צורך לפנות לסיוע של פסיכולוג רעננה?

בכל עת ששמים לב למעגליות פוגענית והרסנית שקיימת בחיים, כל פעם שאנו שמים לב שאותם דפוסים חוזרים – כדאי לשקול פנייה לפסיכולוג. לעיתים זו תחושת בטן המלווה אותנו, אנו מרגישים שמשהו אינו כשורה בחיינו והיינו רוצים שינוי. במצבים כאלו מומלץ לפנות לייעוץ והכוונה על מנת להגדיר את הבעיה ובהתאם לכך למצוא דרכים להקל על המצוקה אותה אנו חשים. פסיכולוג קליני מומחה בטיפול במגוון רחב של מצבים וקשיים נפשיים ובעל הכשרה מעמיקה ונרחבת בבריאות הנפש. ירון פלדמן הוא פסיכולוג הפועל באזור רעננה ומספק סיוע ועזרה מקצועית לכל הזקוק לכך. לקביעת פגישת היכרות, צרו קשר עוד היום.

צור קשר

    קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני
    Call
    Mail