מיקום מטפל ברשפון ובתל אביב

פסיכולוג הרצליה

אם בעבר היחס לטיפול פסיכולוגי היה סטגמטי ושלילי ברובו, כיום טיפול פסיכולוגי הפך לתופעה מקובלת בקרב אוכולוסיות רבות. ההבנה כי ההתייחסות למחשבותינו, לרגשותינו ולעולמנו הפנימי חשובה ועשויה להביא תמורה משמעותית בחיים, התרחבה וכיום הדבר מהווה שלב התפתחותי עבור אנשים רבים. אינטליגנציה רגשית, מושג שנטבע על ידי ד"ר דניאל גולמן, הוא אחד הנושאים העומדים בבסיס טיפול פסיכולוגי ורבים הפונים אליו מבקשים לחדד ולמקד סוג אינטליגנציה זו. פסיכולוג הרצליה הקרוב לביתכם יכול לתת מענה למגוון של קשיי רגשיים ונפשיים איתם יש קושי להתמודד לבד. התפתחות פסיכולוגית חשובה שתהיה בצוותא עם אדם נוסף.  

משימות נוספות שעומדות בפני פסיכולוג הרצליה מיומן

מלבד התערבות בצורה של פסיכותרפיה במפגש פנים מול פנים, פסיכולוגים קלינים מוכשרים בביצוע אבחונים פסיכולוגים למטרות שונות, כגון – קשיים לימודיים, מעברים בין מסגרות, הערכת אינטליגנציה וכ'ו.  פסיכולוגים המתמחים בטיפול זוגי, עזרה לילדים – ועוד. כל התחומים האלה דורשים התמחות ארוכה, שנים רבות של לימודים וגם פרקטיקה ענפה במסגרות שונות. במילים אחרות, פסיכולוג הרצליה מיומן ומנוסה, בעל הכשרה מעמיקה. בנוסף, היותו של הפסיכולוג אדם אובייקטיבי ומקצועי באה לסייע להגיע להבנות והתפתחות בצורה שונה מאשר בכל קשר אחר אותו אנו יוצרים במהלך החיים.

מאפיינים של פסיכולוג המתאים לכם

פסיכולוג בהרצליה ברמה גבוהה מאופיין בהכשרה מעמיקה, בידע וניסיון רלוונטי, אך פעמים רבות חשוב מאוד למצוא גם את האדם שאיתו אתם מרגישים חיבור טוב המאפשר לכם לחוש בנוח, להישען בצורה בטוחה  ולהרגיש שאתם נמצאים בסביבה תומכת ומכילה. הפסיכולוג ירון פלדמן מיומן ומנוסה בסיוע לאנשים עם קשיים שונים, ולרשותו האמצעים הדרושים למתן המענה המלא למגוון רחב של מצבים נפשיים.

צור קשר

    קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני
    Call
    Mail